SARP Katowice

Linijka słońca - analiza nasłonecznienia i zacieniania z wykorzystaniem tradycyjnego diagramu
29 czerwca 2016r. (środa), w godz. 15.00 – 18.00
w Sali Sesyjnej Urzędu Miasta Częstochowy ul. Śląska 11/13 Częstochowa

Śląska Okręgowa Izba Architektów RP we współpracy ze Stowarzyszeniem Architektów Polskich SARP O/Katowice i O/Częstochowa zaprasza na kolejne szkolenie zawodowe skierowane do swoich członków, środowiska architektów oraz projektantów. W cyklu „życie i cała reszta” odbędzie się szkolenie: Linijka słońca - analiza nasłonecznienia i zacieniania z wykorzystaniem tradycyjnego diagramu

W cyklu poświęconym zagadnieniom towarzyszącym naszym zmaganiom zawodowym odbędzie się szkolenie dotyczące tematyki związanej z analizą nasłonecznienia i zacieniania z wykorzystaniem tradycyjnej metody linijki słońca, opisanej przez M. Twarowskiego w książce "Słońce w architekturze”. Po omówieniu zasad sporządzania analizy nasłonecznienia, zacieniania i przesłaniania - zaprezentowane zostaną programy wspomagające jej wykonywanie. Pierwszy z nich to program "LINIJKA SŁOŃCA" - nakładka na program AutoCAD, a drugi to ArchiCAD, który posiada wbudowaną funkcję wykonywania analizy nasłonecznienia.

Prowadzący: Michał Kornacki. Właściciel biura projektowego KORNACKI Architekci. Twórca programu "Linijka słońca" (nakładki na program AutoCAD). Michał Pietrucha Pracownik Studio Arkada S.C. (dystrybutor programu ArchiCAD).

Zapisy oraz dalsze informacje dostępne są pod adresem:
https://szkolenia.iarp.pl/szkolenie/369
lub telefonicznie (SLOIA: 32 253 01 27)

Serdecznie zapraszamy!
Rada SLOIARP
SARP Zarząd O/Katowice i O/Częstochowa