SARP Katowice


Pia Durisch i Aldo Nolli / Durisch+Nolli Architetti 
7 maja 2015r, czwartek godz. 18.00
Międzynarodowe Centrum Kongresowe w KatowicachDiabeł tkwi w szczegółach – tak chyba można w skrócie opisać naszych najbliższych wykładowców.
 
Z jednej strony ich architektura jest idealnym przykładem szwajcarskiej szkoły: prostota linii, podziału, rytmu. Genialna, wręcz powalająca logika aranżacji przestrzeni i cudowna symetria.
Z drugiej strony, to coś, o czym marzą miliony architektów, a tylko nielicznym udaje się znaleźć - ba! zastosować - SZCZEGÓŁ, DETAL, który wyjaśnia wszystko.
Pia Durisch i Aldo Nolli mają tych szczegółów w swoim portfolio bez liku; czasem jest to wyoblenie kąta między belką a kolumną, czasem dodatkowa płaszczyzna dachu, gdzie indziej delikatne wysunięcie elewacji poza obrys poziomu niżej.
Genialność ich projektów tkwi w harmonii i prostocie przełamanej "diabelskim" detalem.
 
Dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich odważnych na szwajcarsko-włoski duet Mistrzów Architektury. Projektowanie po spotkaniu z nimi już nigdy nie będzie takie samo.

Tym razem zapraszamy do korzystania z formularza zgłoszeniowego w celu rezerwacji miejsca na wykład, link poniżej: 
http://goo.gl/forms/Y7DiydbRRV
Osoby zarejestrowane w ten sposób mają pierwszeństwo wejścia. Sala wykładowa będzie otwarta od godz. 17.45. Rezerwacje miejsc obowiązują do godziny 18.00. Później wpuszczamy wszystkich chętnych, aż do zapełnienia sali. 

Sponsor wydarzenia: Arser Wood


Fotorelacja:Projekt odbywa się we współpracy z