SARP Katowice


PechaKucha Night Katowice vol. 7 NA SZCZĘŚCIE KATOWICE
05.06.2012 wtorek
start imprezy: 20.20
start prezentacji: 21.00
miejsce:  KATO, Katowice, ul. Mariacka 13


Już po raz 7 mamy przyjemność zaprosić Was na PechaKucha Night Katowice!

Pecha Kucha ("peczakcza" po japońsku "pogawędka") to impreza organizowana w ponad 450 miastach na całym świecie a w Katowicach już po raz 7! . Jej pomysłodawcami są architekci Astrid Klein i Mark Dytham z Klein Dytham Architecture w Tokio. To rodzaj nieformalnego spotkania, na którym zaprezentować może się każdy, kto ma coś ciekawego do powiedzenia - wiek, status zawodowy czy materialny są bez znaczenia - liczy się inwencja! PechaKucha Night ma charakter otwarty i niekomercyjny, ma być okazją do spotkań ludzi twórczych, do pokazania ciekawych projektów szerszej publiczności i swobodnej wymiany myśli.

Uczestnicy imprezy prezentują swoje pomysły wg. prostego schematu: 20 × 20, czyli 20 slajdów po 20 sekund na jeden slajd, co daje w sumie 6 minut i 40 sekund prezentacji. Tematem może być na przykład właśnie utworzona kreatywna przestrzeń, budynek, projekt mebli, kampania reklamowa, kolekcja ubrań, grafika, nowy event, inicjatywa społeczna, czy po prostu pomysł, o którym powinien dowiedzieć się cały świat :)

Pecha Kuchę koniecznie należy uzupełnić dużą dawką rozmów, muzyki, napojów i dobrej zabawy.Impreza dofinansowana przez Wydział Promocji UM Katowice