SARP Katowice


PechaKucha Night Katowice vol. 8 PO WAKACJACH
11.10.2012 czwartek
start imprezy: 20.20

miejsce:  SZUFLADA, Chorzów, ul. Wolności 15


Spędziliście świetne wakacje? Podróżowaliście na koniec świata? A może braliście udział w ciekawych wydarzeniach w swoim mieście?

Podzielcie się z nami swoimi wrażeniami podczas PechaKuchy!
Na 8 edycję cyklu wydarzeń tym razem zapraszamy do Chorzowskiej Szuflady! Zgłaszajcie swoje wystąpienia w formacie 20x20, lub po prostu przyjdźcie posłuchać naszych prelegentów.

Pecha Kucha ("peczakcza" po japońsku "pogawędka") to impreza organizowana w ponad 450 miastach na całym świecie a w Katowicach już po raz 7! . Jej pomysłodawcami są architekci Astrid Klein i Mark Dytham z Klein Dytham Architecture w Tokio. To rodzaj nieformalnego spotkania, na którym zaprezentować może się każdy, kto ma coś ciekawego do powiedzenia - wiek, status zawodowy czy materialny są bez znaczenia - liczy się inwencja! PechaKucha Night ma charakter otwarty i niekomercyjny, ma być okazją do spotkań ludzi twórczych, do pokazania ciekawych projektów szerszej publiczności i swobodnej wymiany myśli.

Uczestnicy imprezy prezentują swoje pomysły wg. prostego schematu: 20 × 20, czyli 20 slajdów po 20 sekund na jeden slajd, co daje w sumie 6 minut i 40 sekund prezentacji. Tematem może być na przykład właśnie utworzona kreatywna przestrzeń, budynek, projekt mebli, kampania reklamowa, kolekcja ubrań, grafika, nowy event, inicjatywa społeczna, czy po prostu pomysł, o którym powinien dowiedzieć się cały świat.

Pecha Kuchę koniecznie należy uzupełnić dużą dawką rozmów, muzyki, napojów i dobrej zabawy.


Opis propozycji prezentacji prosimy wysyłać na adres: pknkatowice@gmail.com

Wszelkie pytania prosimy kierować na: pknkatowice@gmail.com
lub: Kaja - 790 518 860/ Bogna - 600 052 673Wydarzenie finansowane ze środków Urzędu Miasta w Chorzowie.