SARP Katowice
XVIII Mistrzostwa Śląska Architektów w Tenisie i Akademia Tenisa dla Architektów
W dniach 30-31.08.2014 na terenie bytomskiego Silesia Club odbędą się XVIII Mistrzostwa Śląska Architektów w Tenisie oraz Akademia Tenisa dla Architektów. Architekci będą rywalizować w nowoczesnym i kameralnym obiekcie w kategoriach mężczyźni open, mężczyźni 45+, mężczyźni 55+ oraz kobiety open. W ramach kontynuacji pozytywnych doświadczeń z ubiegłych lat, integralną i bardzo ważną częścią imprezy będzie sobotnia Akademia Tenisa – tam początkujący architekci-tenisiści pod okiem doświadczonych trenerów będą stawiać pierwsze kroki na korcie. Wydarzenie uzupełni atrakcyjny program towarzyszący, włącznie z obszernymi treningami, kliniką uderzeń, spotkaniem z zaproszonym gościem i oficjalnym koktajlem zawodów.
Sobotni ranek zawodnicy zainaugurują treningami rozgrzewkowymi, po których rozpoczną się pierwsze gry turniejowe, natomiast uczestnicy Akademii Tenisa rozpoczną swoje pierwsze lekcje, prowadzone przez doświadczonego trenera. Popołudniem zaprosimy architektów do udziału w konkursach tenisowych oraz praktycznych zajęciach, gdzie pod okiem specjalisty będzie można skorygować uderzenia. W duchu sportowej rywalizacji rozpocznie się niedziela, która przyjemnie upłynie pod znakiem sesji treningowych i kolejnych etapów gier turniejowych, aby zakończyć ten wyjątkowy weekend ceremonią wręczenia nagród, trofeów i dyplomów. Mistrzostwa Śląska Architektów w Tenisie to przede wszystkim sportowe święto, ale również i doskonała okazja do spotkania z koleżankami i kolegami architektami z całego regionu.
Do udziału zapraszamy architektów z całego Śląska - rejestracja poprzez formularz na stronie www.slask.tennisarchicup.pl