SARP Katowice


24 września 2011 sobota, godz. 9.00
XV Otwarte Mistrzostwa Śląska Architektów w Tenisie
miejsce: Gliwice, korty przy ulicy Kosynierów 9

Serdecznie zapraszamy wszystkich architektów mieszkających na Śląsku i poza Śląskiem na XV Otwarte Mistrzostwa Śląska Architektów w Tenisie sponsorowane przez firmy Baumit i Forbo

Mistrzostwa zorganizowane przez Klub Architektów Narciarzy i Tenisistów KLAN przy zarządzie głównym SARP odbędą się w ramach Śląskich Dni Architektury i pod honorowym patronatem katowickiego SARP i ŚOIA.

Zawody rozegrane zostaną w Gliwicach na kortach przy ul. Kosynierów 6 (boczna ul. Andersa).

Planujemy rozegrać gry singlowe kobiet bez podziału na kategorie wiekowe oraz mężczyzn w kategoriach wiekowych do 45lat i ponad 45  lat oraz gry deblowe. Zapewniamy 5 kortów, piłki Dunlop Fort, catering, dobrą atmosferę, dyplomy i nagrody. Nie pobieramy wpisowego, natomiast mile widziane będą dobrowolne wpłaty na fundusz koleżeński SARP.

Tytułów z ubiegłego roku bronią w singlu kobiet Ewa Sakwerda z Katowic, w kategorii Mężczyzn młodszych (da 45lat) Jarosław Grzybowski z Ustronia i Bartłomiej Brzózka z Gliwic (ponad 45lat). W zeszłym roku nie dokończono gier deblowych.

Prosimy o zgłoszenia telefoniczne lub mailowe:

Piotr Fisher: 501 588 887, arcadia.pp@wp.pl
Bartłomiej Brzózka: 510 258 491, brb.arte@gmail.com

Zbieramy się o godz. 9.00, o godz. 9.30 przeprowadzimy losowanie, a o 10.00 zaczynamy gry. Jeśli jedziecie spoza Śląska potwierdźcie telefonicznie, że jesteście w drodze.

Do zobaczenia na kortach.

w imieniu Organizatorów
Piotr Fisher i Bartłomiej Brzózka


21 października 2011


Dnia 24 września 2011 roku odbyły się XV Otwarte Mistrzostwa Śląska Architektów w Tenisie sponsorowane przez firmy Baumit, Forbo i PPG Deco Polska.

Mistrzostwa zorganizowane w ramach Śląskich Dni Architektury przy współudziale Klubu Architektów Narciarzy i Tenisistów KLAN przy zarządzie głównym SARP i pod honorowym patronatem oddziału katowickiego SARP i Śląskiej Okręgowej Izby Architektów zostały sprawnie przeprowadzone na kortach ziemnych TUR Gliwice przy ul. Kosynierów 6.

Rozegrano gry singlowe kobiet i mężczyzn w kategoriach wiekowych do 45 lat i ponad 45 lat.
Na 5 kortach przy słonecznej pogodzie rywalizowała grupa architektów nie tylko ze Śląska, ale również z Krakowa i Wrocławia.

Tytuł w singlu kobiet zdobyła Ewa Sakwerda z Katowic, która wygrała wszystkie mecze, drugie miejsce zajęła Małgorzata Schmidt z Gliwic, a trzecia była Magdalena Adamczak z Katowic.
W kategorii mężczyzn młodszych (do 45 lat) zwyciężył Łukasz Zagała z Gliwic przed Piotrem Olszewskim z Wrocławia, trzecie miejsce zdobył Marek Grudnik z Gliwic.
Wśród mężczyzn starszych (ponad 45 lat) triumfował Janusz Łukasik z Krakowa zwyciężając w finale Bartłomieja Brzózkę z Gliwic, trzecie miejsce zdobyli Adam Kochański z Katowic i Andrzej Bartnik z Wrocławia.


Zapraszamy za rok

inf. Piotr Fischer