SARP Katowice
 

Wykład z cyklu: Mistrzowie Architektury
12.05.2016, czwartek godz. 18:00
Nowa siedziba Muzeum Śląskiego, ul. T. Dobrowolskiego 1   ďťż

Wykład w ramach cyklu Mistrzowie Architektury - Rafi Segal Architecture Urbanizm, 
połączony jest z wernisażem Mistrza, który odbędzie się 12 maja 2016, o godzinie 20:15 w Galerii Architektury SARP Katowice (GAKA) przy ulicy Dyrekcyjnej 9 w Katowicach. 
 
Rafi Segal - człowiek orkiestra.
Architekt, urbanista, wykładowca, teoretyk, autor, publicysta, kurator. Amerykański architekt pochodzenia izraelskiego, absolwent Instytutu Technologii Technion, doktor Uniwersytetu Princeton. Grzechem byłoby nie wymienić jego dorobku, a biorąc pod uwagę jego wszechstronne zaangażowanie w kreowanie przestrzeni i determinację przy realizacji projektów. 

Profesor Instytutu Technologii Massachsetts Wydział Architektury i Planowania Przestrzennego Wydziału Architektury i Planowania Przestrzennego gościnnie wykłada również na Harvardzier Wyższej Szkole Projektowania, 

Wystawy jego autorstwa można zobaczyć na całym świecie, m.in. w Storefront for Art and Architecture (Nowy Jork), KunstWerk Instytucie Sztuki Współczesnej (Berlin) Witte de With Centrum Sztuki Współczesnej (Rotterdam); Venice Biennale of Architecture, MOMA w Nowym Jorku czy Hong Kong/Shenzhen Urbanism Biennale a teraz również i w Galerii Architektury SARP Katowice (GAKA).

Tym razem nie ma możliwości wcześniejszej rezerwacji miejsc.
Zapraszamy wszystkich chętnych (wstęp wolny), sala będzie otwarta od godz. 17.30.

Natomiast z przyjemnością informujemy, że osoby, które chciałyby zwiedzić Muzeum Śląskie w dzień wykładu, mają możliwość wykupienia biletu wstępu w cenie biletu ulgowego po uprzedniej rejestracji. Zgłoszenia przyjmujemy na adres: miejscenawyklad@gmail.com do dnia 9-ego maja.