SARP Katowice
 
Wykład z cyklu Mistrzowie Architektury
Eike Becker | Eike Becker_Architekten
11.10.2017 godz. 18:00 Międzynarodowe Centrum Kongresowe
Katowice, Plac Sławika i Antalla 1

Z jednej strony współczesna forma, nowoczesne technologie, zrównoważony rozwój oraz energooszczędność - z drugiej odpowiedź na ponadczasowe potrzeby życia społecznego w tradycyjnych miejskich przestrzeniach publicznych. 

Przed założeniem pracowni w 1999 roku, Eike Becker zdobywał doświadczenie w najbardziej renomowanych londyńskich pracowniach, takich jak Norman Foster Associates czy Richard Rogers Partnership. Dzisiaj, to jego pracownia ugruntowała sobie pozycję pośród najbardziej utytułowanych w całej Europie, a potwierdzeniem tego są liczne nagrody oraz realizacje w różnych stronach świata. Eike Becker_Architekten stawia na łączenie architektury z urbanistyką. Korzystając z innowacyjnych materiałów architekci przystosowują budynki do aktualnych potrzeb społecznych, a ich projekty niosą za sobą pozytywne zmiany w całym otoczeniu.

Eike Becker tworzy przede wszystkim wielkogabarytowe obiekty, takie jak wysokościowce, budynki biurowe czy osiedla mieszkaniowe, jednak w jego twórczości można też znaleźć projekty wnętrz oraz mebli.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc wymagana jest rejestracja przy użyciu formularza lub pod numerem telefonu 32 25 39 774.
Formularz 


Partnerzy:
aliplast, bruk, modern line,BoConcept

Partnerzy medialni:
Buildern, ultramaryna, Architektura Murator

Patronat Honorowy:
Członka Zarządu Województwa Śląskiego Henryka Mercika