SARP Katowice
 
15 lat Mistrzów Architektury - wystawa
7 grudnia 2019, godz. 18:00
Rondo Sztuki


W imieniu SARP Katowie oraz Zespołu Mistrzów Architektury, mamy przyjemność zaprosić Państwa na wystawę z okazji 15-lecia Mistrzów Architektury, która odbędzie się 7-mego Grudnia 2019r. w Rondzie Sztuki!


Wystawa prezentująca 15-lat cyklu wykładów Mistrzowie Architektury będzie dotyczyć:

Wykładów organizowanych przez katowicki oddział Stowarzyszenia Architektów Polskich, które są unikalną w tej części Europy atrakcją dla wszystkich interesujących się architekturą. Do tej pory mieliśmy zaszczyt gościć ponad 50-ciu architektów z różnych stron świata, wśród nich laureatów nagrody Pritzkera oraz nagrody im. Mies’a van der Rohe. Każda kolejna edycja stanowi niepowtarzalne forum wymiany pomysłów, projektów i doświadczeń z całego świata.

Podczas wystawy będzie można zapoznać się z wszystkimi goszczonymi do tej pory biurami projektowymi, zobaczyć krótkie relacje z pobytu wybranych gości, zapoznać się z opiniami Mistrzów dotyczącymi Katowic. Chcielibyśmy również zebrać sugestie dotyczące pomysłów na rozwój działalności MA, wysłuchać wypowiedzi odwiedzających wystawę na temat atrakcyjności wykładów i korzyści, jakie daje uczestnictwo w takiej formie edukacji.

Zapraszamy do wspólnego świętowania okrągłych 15-tych urodzin MA podczas wernisażu który odbędzie się 7-mego grudnia 2019 r w Rondzie Sztuki. Czeka na Was poczęstunek w szampańskim nastroju oraz w trakcie trwania wystawy wśród uczestników rozlosujemy dla Państwa pamiątkowe nagrody!