SARP Katowice

Wykład z cyklu: Mistrzowie Architektury | Gintautas Natkevičius z Architecutral Bureau NG.atkevičius & Partner w rozmowie z Adomas Rimšelis
27.04.2017 (czwartek), godz. 18.00 
Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach, Plac Sławika i Antalla 1, 40-005 Katowice

Tytuł wykładu: Szkicując podczas rozmowy. Tym razem czeka nas dialog - o procesie twórczym, o inspiracjach, wpływach, powstawaniu idei. Dwóch prelegentów zwróci naszą uwagę na pierwsze zarysy koncepcji, kluczowe słowa i elementy projektu - ich rozwój aż po etap realizacji.

Serdecznie zapraszamy na wykład Architekta Gintautas'a Natkevičius’a, w rozmowie z Adomas'em Rimšelis’em. Pierwszy raz mamy przyjemność gościć Mistrza Architektury z Litwy. Wyjątkowy Mistrz i wyjątkowe miejsce - w tym roku SARP Katowice zaprasza na serię wykładów do Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach.

Pierwszy wykład w 2017 roku odbędzie się w Audytorium MCK, Plac Sławika i Antalla 1.
 
Formularz zgłoszeniowy, który umożliwi rezerwację miejsc na wykład zostanie udostępniony we wtorek, 12-ego kwietnia. Wszystkich, którzy zdecydują się przyjść na wykład "w ostatniej chwili" informujemy, że specjalnie dla Was zostawiamy pulę 100 miejsc, które nie podlegają rezerwacji. 

Organizatorzy: SARP oddział Katowice
Współorganizatorzy: MCK Katowice,  Archikultura 2017, Warbud Laufen oraz T3 Atelier
Formularz

link do wydarzenia na FB:
https://www.facebook.com/events/1674712372546869/